Darmowa dostawa do Paczkomatu od 50,00 zł, Kurierem od 300,00 zł. Dostawa w 24h. (nie dotyczy przesyłek paletowych)
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Gry dla 3-latka

( ilość produktów: 134 )

Gry dla 3 latka - odkryj świat radości i nauki

W naszym internetowym sklepie yupi.pl znajdziesz źródło doskonałych produktów dostosowanych do potrzeb i zainteresowań trzylatków. Wyjątkowa kolekcja gier i zabawek dla dzieci została starannie dobrana, aby zapewnić Twojemu maluchowi godziny beztroskiej zabawy i stymulujących doświadczeń. Nasze produkty są nie tylko wyjątkowo zabawne, ale również znajdziesz w nich gry edukacyjne, wspierające rozwój umysłowy, społeczny i emocjonalny dziecka, a także pomagają mu podczas rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu. Poświęcając czas na rozgrywkę, w tytuły które oferujemy, rozwijamy wyżej wspomniane umiejętności na każdym etapie zabawy.

Gry dla małych dzieci - radość przez zabawę

W wieku trzech lat, dziecięca wyobraźnia i kreatywność kwitną, dlatego w naszej kategorii znajdziesz różnorodne gry i zabawki, które pobudzą zmysły i wyostrzą zdolności manualne małych dzieci. Świetny sposób na spędzenie wspólnego czasu to układanie kolorowych klocków, puzzle, zestawy kreatywne ale również próba gry na nowych zabawkowych instrumentach muzycznych. Nasze produkty zapewnią radość podczas testowania, eksploracji i tworzenia.

Gry dla 3-latka a rozwój umiejętności

Zabawa cieszy każdego - a co jeśli moglibyśmy nauczyć się czegoś podczas gry? Oferujemy szeroki wybór zabawek, które pomagają w rozwijaniu umiejętności motorycznych, koordynacji wzrokowo-ruchowej i logicznego myślenia. Gry planszowe zazwyczaj oczekują od nas podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów, na które natrafimy po drodze. Natomiast gry edukacyjne wspomagają naukę liter, cyfr oraz pojęć przestrzennych, co pozwala Twojemu dziecku rozwijać się podczas gry i emocjonującej zabawy.

Gry dla dzieci w wieku 3 lat a rozwój społeczny

Wiek trzech lat to również okres, w którym pociechy zaczynają nawiązywać pierwsze kontakty wśród rówieśników, młodszych dzieci, ale też i tych starszych dzieci - z czego dziecko może skorzystać, gdyż każdy gracz rozwija się w innym tempie, co oznacza że podczas zabawy graczy w innym wieku jedno od drugiego może nauczyć się o wiele więcej niż robiłby to samemu. Nasze zabawki do wieloosobowej frajdy, takie jak gry współpracy i rywalizacji, pomogą rozwijać umiejętności komunikacji, empatii i rozumienia innych. Dzięki temu gracze, poza elementem rywalizacji, uczą się współdziałania i rozwiązywania ewentualnych konfliktów w przyjazny i spokojny sposób.

Najlepsze gry dla 3 latków:

 • Gra zręcznościowa

  Gry zręcznościowe wpływają świetnie na precyzję ruchów u najmłodszych dzieci, szczególnie jeśli są dostosowane do rywalizacji na zewnątrz. Świetnym przykładem gry na świeżym powietrzu jest drewniana gra zręcznościowa. Gra polega na podzieleniu grupy znajomych na dwie drużyny, a następnie rzucaniu kijem w drewniane elementy, tak aby je strącić. Możemy dostosować stopień trudności i zwiększać/zmniejszać odległości między elementami.

 • Gra karciana

  Zazwyczaj oferuje niesamowitą różnorodność i możliwość wyboru na warianty gry. Często gry karciane są dwustronne, dzięki czemu możemy wybrać bardziej odpowiednią dla nas w danym momencie opcję rozgrywki. Sprawdź UNO Junior z przyjazną szatą graficzną.

 • Gra planszowa

  Posiadamy bogatą ofertę gier planszowych, z pewnością wybierzesz coś dla siebie! Mamy produkty posiadające proste zasady gry, jak i te z trochę trudniejszymi i bardziej wymagającymi regułami. Niektóre gry planszowe będą stawiać bardziej na logiczne myślenie, w innych główną cechą która będzie nam przydatna okaże się spostrzegawczość.

 • Gry kooperacyjne - towarzyskie

  Jeśli szukasz gier, w których zadaniem gracza jest współpraca jednego gracza z drugim to świetnie trafiłeś. Celem gier towarzyskich jest doprowadzenie rozgrywki do tak efektywnej pracy zespołowej aby wygrać z przeciwną drużyną jak największą ilością punktów. Jest to wspaniała okazja do nawiązania co raz to lepszych umiejętności komunikacyjnych między sobą, a przy okazji uczy cierpliwości w trudniejszych momentach rozgrywki.

pixelpixel