Darmowa dostawa do Paczkomatu od 99,00 zł.      Dostawa w kolejny dzień roboczy dla zamówień wykonanych do 10:00 (nie dotyczy przesyłek paletowych)
Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

60 lat Majorette

( ilość produktów: 34 )

Majorette świętuje swoje urodziny

 

Wydanie z okazji 60-lecia

 

Od sześciu dekad Majorette zachwyca kolekcjonerów i entuzjastów samochodów na całym świecie kultowymi metalowymi modelami samochodów. Nowe linie pojazdów, opracowane specjalnie z okazji obchodów rocznicy, skupiają się na historii i początkach Majorette. W centrum uwagi znajdują się także udane partnerstwa i innowacje, które doprowadziły markę do sukcesu.

 

Ponowna premiera pierwszego samochodu Majorette „First Ever” to hołd złożony korzeniom firmy. Model nawiązuje do początków marki i sprawi, że serca fanów Majorette zabiją szybciej. Specjalny samochód wyścigowy z figurką kierowcy zostanie wprowadzony na rynek w sześciu wariantach kolorystycznych.

 

Kolekcja z okazji 60. rocznicy zawiera także inne fascynujące pojazdy, których design odzwierciedla dziesięciolecia historii Majorette. Od lat 60. XX wieku do chwili obecnej modele te noszą kultowe logo Majorette tamtej epoki.

 

Pojazdy Majorette Deluxe z nostalgiczną metalową skrzynią są dostępne jako znak dobrej współpracy. Ta wyjątkowa edycja samochodu z okazji 60. urodzin Majorette jest uhonorowaniem długotrwałej współpracy Majorette z jej partnerami, takimi jak Volkswagen, Ford, Nissan, Renault, Lamborghini i Porsche.

 

Jako ojczyzna Majorette, Francja również zajmuje szczególne miejsce w roku rocznicowym. Linia „French Touch” jest hołdem dla kultury francuskiej i wnosi kawałek Francji do każdego domu. Umieszczone obok siebie kolory nadwozia tworzą francuską flagę. Każdy z pojazdów ma jeden z sześciu paryskich zabytków uwiecznionych na boku wraz z towarzyszącym mu napisem.

 

Kulinarne specjały Francji również tworzą nową linię deluxe. Sześć pojazdów przywozi na ulice popularne francuskie przysmaki: bagietki, musztardę Dijon, makaroniki, oliwę z oliwek, ser i kawę. Ta linia produktów to udane połączenie sztuki motoryzacyjnej i kulinarnej.

 

Majorette spogląda wstecz na dumne 60 lat produkcji modeli samochodów i nie może się doczekać wspaniałego roku rocznicowego. Edycja 60 Years Edition będzie dostępna w sklepach od wiosny, a kolekcja francuska od lata 2024 – jeszcze przed Igrzyskami Olimpijskimi w Paryżu.

 

pixelpixel